cs / en


Výsledky

Výsledky sobotního závodu jednotlivců

1 Nils Henneken Trainer Kollektiv Rope & Rescue DEU 0:10:00 24 0:10:00 25 0:10:00 29 78
2 Jakub Zięba Kraków POL 0:10:00 22 0:09:00 19 0:10:00 31 72
3 Sven Drangeid Trainer Kollektiv Rope & Rescue DEU 0:10:00 21 0:10:00 24 0:10:00 28 73
4 Miha Staut Anthron d.o.o. SVN 0:10:00 23 0:10:00 19 0:09:00 28 70
5 Petr Ledvina www.worksafety.cz CZE 0:10:00 20 0:10:00 25 0:10:00 24 69
6 Levente Czurko Alpindustry  HUN 0:10:00 20 0:10:00 21 0:10:00 27 68
7 Marek Proba SKYLOTEC Vertical Rescue College DEU 0:09:00 18 0:10:00 18 0:10:00 31 67
8 Szymon Ciemnicki RATBOC POL 0:08:00 16 0:10:00 23 0:09:00 27 66
9-10 Mihai Chivu SOLO Romania ROU 0:10:00 20 0:10:00 21 0:10:00 24 65
9-10 Łukasz Łabędź Rojam team / Gdańsk  POL 0:10:00 22 0:10:00 14 0:10:00 29 65
11 Tomasz Nowak Tychy POL 0:10:00 17 0:10:00 22 0:10:00 24 63
12 Damian Weglarz RATBOC POL 0:10:00 21 0:10:00 16 0:09:00 25 62
13 Konrad Bednarczuk Rojam team / Gdańsk  POL 0:10:00 19 0:10:00 24 0:10:00 18 61
14 Josef Straka X-stream Solution CZE 0:10:00 21 0:10:00 19 0:10:00 20 60
15 Alexandru Kantor SOLO Romania ROU 0:09:00 19 0:10:00 16 0:10:00 24 59
16 Martin Drátovský HASIČI - RESCUE CZE 0:10:00 17 0:10:00 18 0:10:00 23 58
17-18 Maciej Stępniak - POL 0:09:00 14 0:10:00 18 0:10:00 25 57
17-18 Pavel Kotouč - CZE 0:10:00 19 0:10:00 19 0:09:00 19 57
19 Roman Hóta Sambar CZE 0:10:00 21 0:10:00 14 0:10:00 21 56
20 Blazej Macieszonek RATBOC POL 0:10:00 20 0:10:00 15 0:10:00 18 53
21 Maciek Kosinski - POL 0:10:00 16 0:10:00 13 0:09:00 23 52
22-23 Iztok Možir Anthron d.o.o. SVN 0:09:00 13 0:10:00 15 0:10:00 22 50
22-23 Nandor Hegedus Alpindustry HUN 0:09:00 19 0:10:00 14 0:10:00 17 50
24 Andrei Kantor SOLO Romania ROU 0:10:00 18 0:09:00 12 0:10:00 18 48
25 Marcin Lis CS Wrocław POL 0:08:00 13 0:09:00 14 0:10:00 20 47
26-27 Gábor Berta Alpindustry HUN 0:10:00 15 0:10:00 13 0:10:00 18 46
26-27 Waldemar Kacprowicz CS Wrocław POL 0:10:00 14 0:10:00 13 0:10:00 19 46
28 Jan Klofec HASIČI - RESCUE CZE 0:10:00 18 0:10:00 13 0:10:00 14 45
29 Marcin Lubas Wroclaw POL 0:10:00 18 0:10:00 14 0:09:00 13 45
30 Tamás Vladár Alpindustry HUN 0:09:00 12 0:10:00 14 0:10:00 18 44
31-32 Timo Cronert BÄR DEU 0:10:00 15 0:10:00 13 0:10:00 13 41
31-32 Vojta Kraydl Sambar CZE 0:09:00 12 0:10:00 14 0:10:00 15 41
33-35 Krzysztof Major Rojam team / Gdańsk  POL 0:10:00 11 0:10:00 10 0:10:00 19 40
33-35 Pavel Kubálek SK Praha CZE 0:07:00 11 0:10:00 13 0:10:00 16 40
33-35 Paweł Tomala Co ja robie tu, uuu..?  POL 0:08:00 11 0:09:00 12 0:09:00 17 40
36-37 Rafał Klimczak Dopiero się uczę POL 0:09:00 9 0:10:00 14 0:10:00 16 39
36-37 Jiri Hrabě Praha Horolezecké práce EU CZE 0:09:00 15 0:10:00 10 0:10:00 14 39
38-39 Łukasz Butryn Rojam team / Gdańsk  POL 0:10:00 12 0:10:00 14 0:10:00 12 38
38-39 Ladislav Šnejdar Hasiči Křinec CZE 0:09:00 10 0:10:00 14 0:10:00 14 38
40-42 Karol Szpakowski Rojam team / Gdańsk  POL 0:10:00 11 0:10:00 14 0:10:00 12 37
40-42 Birte Kahlbrock Trainer Kollektiv Rope & Rescue DEU 0:09:00 11 0:10:00 14 0:10:00 12 37
40-42 Karel Hampl - CZE 0:09:00 11 0:10:00 13 0:09:00 13 37
43-44 Roland Bär BÄR DEU 0:09:00 11 0:10:00 13 0:10:00 12 36
43-44 Kristýna Váňová HASIČI - RESCUE CZE 0:10:00 13 0:10:00 9 0:10:00 14 36
45 Damian Mathea Rojam team / Gdańsk  POL 0:10:00 13 0:10:00 10 0:10:00 12 35
46-48 Václav Macek hasiči Nitra SVK 0:10:00 6 0:10:00 10 0:10:00 14 30
46-48 Grega Maffi Anthron d.o.o. SVN 0:10:00 16 0:10:00 14 DIS 0 30
46-48 Jaka Petruša Anthron d.o.o. SVN 0:09:00 9 0:10:00 8 0:10:00 13 30
49 Andrej Kratochvil Vertical Industrial Bratislava SVK 0:10:00 7 0:10:00 10 0:10:00 12 29
50-51 Rudolf Dvořák hasiči Minice CZE 0:07:00 6 0:10:00 10 0:10:00 12 28
50-51 Stanislav Moravec Hasiči Křinec CZE 0:09:00 9 0:10:00 13 0:10:00 6 28
52 Burak Adnan Çatakoğlu Skyworks/Istanbul TUR 0:09:00 8 0:10:00 9 0:10:00 7 24
53 Luboš Kolář Hasič Kutná Hora CZE DIS 0 0:10:00 2 0:10:00 1 3

Výsledky ke stažení v Pdf ZDE

Výsledky nedělního týmového závodu

rank

name

surname

Country

team

time

penalties

start No.

1 Tomasz Nowak Poland Rojam team 1     9
Konrad Bednarczuk 00:09:10:78
Łukasz Łabędź  
2 Petr Ledvina Czech Republic Křinec & worksafety.cz 00:08:39:16 1min 10
Stanislav Moravec 00:09:39:16
Vladislav Šnejdar  
3 Vojta Kraydl Czech Republic Sambar     6
Roman Hóta 00:09:39:65
Alice Haldová  
4 Nandor Hegedus Hungary Alpindustry 00:10:51:00 1min 14
Gábor Berta 00:11:51:00
Tamás Vladár  
5 Nils Henneken Germany Trainer Kollektiv Rope & Rescue 00:11:17:53 1min 12
Sven Drangeid 00:12:17:53
Birte Kahlbrock  
6 Waldemar Kacprowicz Poland CS Team Wroclaw     13
Marcin Lis 00:12:49:09
Marcin Lubas  
7 Martin Drátovský Czech Republic Hasiči RESCUE 00:11:39:40 2min 11
Martin Čapek 00:13:39:40
Martin Říha  
8 Damian Weglarz Poland RATBOC     2
Blazej Macieszonek 90%
Szymon Ciemnicki  
9 Kristýna Váňová Czech Republic + Hungary Team 11     7
Jan Klofec 70% completed
Levente Czurko  
10 Maciek Kosinski Poland delta szwadron super cool compania wilkow alfa     3
Maciej Stępniak 52% completed
Jakub Zięba  
11 Iztok Možir Slovenia Anthron d.o.o.     8
Grega Maffi 47% completed
Miha Staut  
12 Timo Cronert Germany Team - TIMO     5
Roland Bär 46% completed
Marek Proba  
13 Mihai Chivu Romania SOLO Romania     4
Alexandru Kantor 45% completed
Andrei Kantor  
14 Karol Szpakowski Poland Rojam team 2     1
Damian Mathea 30% completed
Łukasz Butryn  


Generální partneři

Partneři

Lezecká stěna Kladno
Huťská, 272 01 Kladno
272 01 Kladno

jana@sambar.cz
telefon: +420 730 827 912


Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - tvorba videa