cs / en


Registrace

Kapacita závodu je již naplněna!!! Přijímáme registrace už jen na místa náhradníků. V případě neuhrazení startovného závodníkem jeho místo propadá ve prospěch náhradníka. Ten o této skutečnosti bude informován emailem.

Každý závodník má 30 dní od obdržení emailu s platebními informacemi na uhrazení startovného!

Pokud jste registrovaní, ale neobdrželi jste email s platebními informacemi, prosím neváhejte nás kontaktovat na jana@sambar.cz.

Tričko / T-Shirt

Přihlášení

Jednotlivci / Individuals

 

Jméno / Name

Tým / Team

Stát / Country

Placeno/Paid

1 Vojta Kraydl Sambar CZE
2 Pavel Kubálek SK Praha CZE
3 Lion Witte Peper GER
4 Jan “Fuchs“ Kessler Peper GER
5 Burak Adnan Catakoglu SKYWORKS TUR  X
6 Engin Bozkurt SKYWORKS TUR  X
7 Atahan Cicek SKYWORKS TUR  X
8 Mahir Ulaş Kildis SKYWORKS TUR  X
9 Kamil Szymczak Climbing Service Wroclaw POL 
10 Marcin Lis Climbing Service Wroclaw POL
11 Waldemar Kacprowicz Climbing Service Wroclaw POL
12 Lukasz Labedz GO ROPES POL
13 Przemek Sekowski SŁ Łódź / NO PAIN, NO GAIN POL
14 Alexandru Kantor SOLO ROM
15 Mariusz Wilczynski L3X3  POL  X
16 Lucie Hradecká Praha CZE
17 Gabor Berta Alpindustry HUN
18 Andrzej Sienkiewicz NO PAIN, NO GAIN POL
19 Krisztian Hegedus Rogue RATS ROM  X
20 Pawel Kamionka Nest Pro POL
21 Dominik Chmielewski NO PAIN, NO GAIN POL
22 Bartosz Baran RATBOC POL
23 Marek Chmielarski L3x3 POL
24 xxx xxx xxx  
25 Petr Ledvina worksafety.cz CZE
26 Pawel Tomala Nas Czech POL
27 Damian Musial Wroclaw POL
28 Andrzej Rudkowski L3x3 POL
29 Marcin Gala Go ROPES POL
30 Michal Macioszczyk Go ROPES POL
31 Szczepan Baluch Climbing Service Wroclaw POL  X
32 Rafal Klimczak Motylem bylem POL
33 Jan Štilip   CZE  X
34 Jacek Antecki TRANGO POL
35 Dragos State Alpaccess ROM
36 Sergiu Pereu Alpaccess ROM
37 David Nica Alpaccess ROM
38 Damian Maślakiewicz TRANGO POL
39 Paweł Grenda TRANGO POL
40 Andrej Kratochvil Vertical Industrial a.s Bratislava SVK
41 Mihai Chivu SOLO ROM
42 Andrei Kantor SOLO ROM
43 Miloslava Mili Göblová L.Y.M.T. Team CZE
44 xxx xxx xxx  
45 Krzysztof Major Rojam Team POL
46 Marcin Szymczak Wroclaw Alpinsfera POL  X
47 Ciribasa Sorin SOLO ROM  X
48 Laurentiu Florescu  SOLO ROM  X
49 xxx xxx xxx  
50 Valentin Ciolan Brasov firefighters ROM  X
51 Konrad Bednarczuk Rojam Team POL
52 Grzegorz Sęczkowski  Rojam Team POL
53 Tomasz Nowak CSW Totem POL
54 Jakub Zięba   POL
55 Dawid Stafecki Wild Ropes POL  X
56 Adrian Trela The height of City POL  X
57 Damian Węglarz RATBOC  POL
58 Jiří Hrabě Horolezecké práce EU CZE
59 Jakub Ciemnicki Łódź POL
60 Łukasz Brzezicki Lubin POL  X
61 André Rodrigues   CHE
62 Radoslaw Michalak RATBOC POL
63 Maciej Stepniak Łódź POL  X
64 xxx xxx xxx  
65 xxx xxx xxx  
66 Ladislav Šnejdar Křinec CZE
67 Standa Moravec Křinec CZE  X
68 Ondřej Vitko ORE EXPERT - Děčín CZE  X
69 Seyhan Aymaz High_kz/astana KAZ  X
70 Michał Pokora No Pain, No Gain POL  X
71 Roman Krtek Hóta   CZE
72 Kamil Kacprzak Gulin POL
73 Zsolt Sandor Alpindustry Miskolc HUN
74 Tamás Vladár Alpindustry HUN
75 Maciej Staruchowicz DzikiDzik POL
76 Abraham Montoro Toro ESP
77 Marcin Kacprzak Radom POL
78 Anastasiia Venskaia Dzerjinec RUS  X
79 Calin Criste ROGUE RATS ROM  X
80 Pawel Rynkiewicz Olsztyn POL  X
81 Michal Czerwinski Bedzin POL
82 Maciej Ociepa Tychy POL
83 Maciej Mazur Częstochowa POL
84 xxx xxx xxx  
85 Nils Henneken Trainer Kollektiv GER
86 Sven Drangeid Trainer Kollektiv GER
87 Birte Kahlbrock Trainer Kollektiv GER
88 Michał Żełubowski Olkusz POL
89 Marcin Kozioł Częstochowa POL
90 Michał Salomon Częstochowa POL
91 Janusz Cygan Częstochowa POL
92 Daniel Jędrzejczyk Częstochowa POL
93 Pavel Kotouč   CZE
94 Kamil Lorenc Olkusz POL
95 Aleksander Letkowski Częstochowa POL
96 Bartosz Bielawski Katowice POL
97 Robert Woźniak Olkusz POL
98 Elżbieta Domagalska Łódź POL
99 Paweł Stopa Tarnowiec POL
100 Philipp Keffel Peper GER
101 Luboš Kolář Kutná Hora CZE
102 Miha Staut Anthron SVN  
103 Roman Kalenda   LVA
104 Augusts Logins   LVA
105 Vjačeslavs Kuznecovs   LVA
106 Aleksandrs Borisoglebkis   LVA
107 Iztok Možir Anthron SVN
108 Gregga Maffi Anthron SVN
109 Andrej Hliš Anthron SVN
110 xxx xxx xxx X
111 xxx xxx xxx X
112 xxx xxx xxx X
113 Sebastian Dudek Dąbrowa Górnicza/ DUKAT POL
114 Maksymilian Dudek Dąbrowa Górnicza/ DUKAT POL
115 Pawel Grenda   POL X
116 xxx  xxx xxx  
117 xxx  xxx xxx  
118 Michal Seweryn   POL X
119 Tamas Gabor Teveli Alpindustry HUN
120        

 

Náhradníci / Substitutes

 

Jméno / Name

Tým / Team

Stát / Country

1      
2      
3      
4      
5      
6      
7      
8      
9      
10      

 

 

 Týmy / Teams

 

 

 

Placeno/ Paid

1 NO PAIN, NO GAIN Przemyslaw Sekowski Michal Pokora Andrzej Sienkiewicz
2 RATBOC Szymon Ciemnicki Damian Węglarz Bartosz Baran
3 SAMBAR Vojta Kraydl Jéňa Štilip Roman Krtek Hóta
4 GO ROPES Łukasz Łabędź Marcin Gala Michał Macioszczyk
5 Climbing Service Team Marcin Lis Kamil Szymczak Waldemar Kacprowicz
6 Nas Czech Szymon Szymczak Paweł Tomala Damian Musiał
7 L3x3 Marek Chmielarski Mariusz Wilczyński Andrzej Rudkowski
8 Klatterteknik team Kamil Kacprzak Marcin Kacprzak Michal Czerwinski
9 Peper Jan “Fox” Kessler Philipp Keffler Lion Witte X
10 Oftenhide Crew Marcin Kozioł Michał Salomon Maciej Mazur X
11 Masters of Standby Michal Zelubowski Kamil Lorenc Robert Wozniak
12 Trango Jacek Antecki Damian Maslakiewicz Pawel Grenda
13 Trainer Kollektiv Birte Kahlbrock Nils Henneken Sven Drangeid
14 SOLO Alex Kantor Andrei Kantor Mihai Chivu  X
15 AlpAccess Dragos State David Nica Sergiu Pereu  X
16 CSW TOTEM Tomasz Nowak Maciej Ociepa  Bartosz Bielawski  X
17 Worksafety.cz Petr Ledvina Ladislav Šnejdar Stanislav Moravec  
18 MKB Group Roman Kalenda Augusts Logins Aleksandrs Borisoglebskis
19 Anthron Miha Staut Iztok Možir Andrej Hliš  
20 Alpindustry Zsolt Sandor Tamas Gabor Teveli    X
21   Jakub Zieba Jakub Okrojek  Maciej Stepniak  
22          
23          
24          
25          
26          
27          
28          
29          
30          


Generální partneři

Partneři

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 912


Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - tvorba videa