cs / en


Registrace

Kapacita závodu je již naplněna!!! Přijímáme registrace už jen na místa náhradníků. V případě neuhrazení startovného závodníkem jeho místo propadá ve prospěch náhradníka. Ten o této skutečnosti bude informován emailem.

Každý závodník má 30 dní od obdržení emailu s platebními informacemi na uhrazení startovného!

Pokud jste registrovaní, ale neobdrželi jste email s platebními informacemi, prosím neváhejte nás kontaktovat na jana@sambar.cz.

Tričko / T-Shirt

Přihlášení

 Jednotlivci / Individuals

 

Jméno / Name

Tým / Team

Stát / Country

Placeno/Paid

1 Vojta Kraydl Sambar CZE
2 Pavel Kubálek SK Praha CZE
3 Lion Witte Peper GER
4 Jan “Fuchs“ Kessler Peper GER
5 Burak Adnan Catakoglu SKYWORKS TUR  X
6 Engin Bozkurt SKYWORKS TUR  X
7 Kaan Kara SKYWORKS TUR  X
8 Mahir Ulaş Kildis SKYWORKS TUR  X
9 Kamil Szymczak Climbing Service Wroclaw POL 
10 Marcin Lis Climbing Service Wroclaw POL
11 Waldemar Kacprowicz Climbing Service Wroclaw POL
12 Lukasz Labedz GO ROPES POL  X
13 Przemek Sekowski SŁ Łódź / NO PAIN, NO GAIN POL
14 Alexandru Kantor SOLO ROM  X
15 Mariusz Wilczynski L3X3  POL  X
16 Lucie Hradecká Praha CZE
17 Gabor Berta Alpindustry HUN  X
18 Andrzej Sienkiewicz NO PAIN, NO GAIN POL
19 Krisztian Hegedus Rogue RATS ROM  X
20 Pawel Kamionka Nest Pro POL
21 Dominik Chmielewski NO PAIN, NO GAIN POL
22 Bartosz Baran RATBOC POL
23 Marek Chmielarski L3x3 POL  X
24 Szymon Szymczak Nas Czech POL
25 Petr Ledvina worksafety.cz CZE
26 Pawel Tomala Nas Czech POL
27 Damian Musial Wroclaw POL
28 Andrzej Rudkowski L3x3 POL
29 Marcin Gala Go ROPES POL  X
30 Michal Macioszczyk Go ROPES POL  X
31 Szczepan Baluch Climbing Service Wroclaw POL  X
32 Rafal Klimczak Motylem bylem POL  X
33 Jan Štilip   CZE  X
34 Jacek Antecki TRANGO POL
35 Dragos State Alpaccess ROM  X
36 Sergiu Pereu Alpaccess ROM  X
37 David Nica Alpaccess ROM  X
38 Damian Maślakiewicz TRANGO POL  X
39 Paweł Grenda TRANGO POL  X
40 Andrej Kratochvil Vertical Industrial a.s Bratislava SVK  X
41 Mihai Chivu SOLO ROM  X
42 Andrei Kantor SOLO ROM  X
43 Miloslava Mili Göblová L.Y.M.T. Team CZE
44 Tomáš Sokol Soukup L.Y.M.T. Team CZE  X
45 Krzysztof Major Rojam Team POL  X
46 Marcin Szymczak Wroclaw Alpinsfera POL  X
47 Ciribasa Sorin SOLO ROM  X
48 Laurentiu Florescu  SOLO ROM  X
49 Levente Czurko Alpindustry HUN  X
50 Valentin Ciolan Brasov firefighters ROM  X
51 Konrad Bednarczuk Rojam Team POL  X
52 Grzegorz Sęczkowski  Rojam Team POL  X
53 Tomasz Nowak Tychy POL
54 Jakub Zięba   POL  X
55 Dawid Stafecki Wild Ropes POL  X
56 Adrian Trela The height of City POL  X
57 Damian Węglarz RATBOC  POL  X
58 Jiří Hrabě Horolezecké práce EU CZE
59 Jakub Ciemnicki Łódź POL
60 Łukasz Brzezicki Lubin POL  X
61 André Rodrigues   CHE  X
62 Szymon Ciemnicki RATBOC POL  X
63 Maciej Stepniak Łódź POL  X
64 Marek Šmerda Skyman.cz CZE  X
65 Aleksander Kawelczyk Wrocław POL  X
66 Ladislav Šnejdar Křinec CZE
67 Standa Moravec Křinec CZE  X
68 Ondřej Vitko ORE EXPERT - Děčín CZE  X
69 Seyhan Aymaz High_kz/astana KAZ  X
70 Michał Pokora No Pain, No Gain POL  X
71 Roman Krtek Hóta   CZE  X
72 Kamil Kacprzak Gulin POL
73 Zsolt Sandor Alpindustry Miskolc HUN  X
74 Tamás Vladár Alpindustry HUN  X
75 Maciej Staruchowicz DzikiDzik POL  X
76 Abraham Montoro Toro ESP
77 Marcin Kacprzak Radom POL
78 Anastasiia Venskaia Dzerjinec RUS  X
79 Calin Criste ROGUE RATS ROM  X
80 Pawel Rynkiewicz Olsztyn POL  X
81 Michal Czerwinski Bedzin POL
82 Maciej Ociepa Tychy POL
83 Maciej Mazur Częstochowa POL
84 Piotr Hanczka Pabianice POL  X
85 Nils Henneken Trainer Kollektiv GER
86 Sven Drangeid Trainer Kollektiv GER
87 Birte Kahlbrock Trainer Kollektiv GER
88 Michał Żełubowski Olkusz POL
89 Marcin Kozioł Częstochowa POL
90 Michał Salomon Częstochowa POL
91 Janusz Cygan Częstochowa POL  X
92 Daniel Jędrzejczyk Częstochowa POL
93 Pavel Kotouč   CZE
94 Kamil Lorenc Olkusz POL
95 Aleksander Letkowski Częstochowa POL  X
96 Bartosz Bielawski Katowice POL  X
97 Robert Woźniak Olkusz POL
98 Elżbieta Domagalska Łódź POL  X
99 Paweł Stopa Tarnowiec POL  X
100 Philipp Keffel Peper GER

 

Náhradníci / Substitutes

 

Jméno / Name

Tým / Team

Stát / Country

1 Luboš Kolář Kutná Hora CZE
2 Łukasz Korek TRZECH NAGICH W POKRZYWACH/KRAKÓW POL
3 Piotr Filipek TRZECH NAGICH W POKRZYWACH/KRAKÓW POL
4 Tomasz Kowalik TRZECH NAGICH W POKRZYWACH/KRAKÓW POL
5 Radoslaw Michalak Valencia POL
6 Sebastian Dudek Dąbrowa Górnicza/ DUKAT POL
7 Maksymilian Dudek Dąbrowa Górnicza POL
8      
9      
10      

 

 

 Týmy / Teams

 

 

 

Placeno/ Paid

1 NO PAIN, NO GAIN Przemyslaw Sekowski Michal Pokora Andrzej Sienkiewicz
2 RATBOC Szymon Ciemnicki Damian Węglarz Bartosz Baran
3 SAMBAR Vojta Kraydl Jéňa Štilip Roman Krtek Hóta
4 GO ROPES Łukasz Łabędź Marcin Gala Michał Macioszczyk X
5 Climbing Service Team Marcin Lis Kamil Szymczak Waldemar Kacprowicz
6 Nas Czech Szymon Szymczak Paweł Tomala Damian Musiał
7 L3x3 Marek Chmielarski Mariusz Wilczyński Andrzej Rudkowski
8 Klatterteknik team Kamil Kacprzak Marcin Kacprzak Michal Czerwinski
9 Peper Jan “Fox” Kessler Philipp Keffler Lion Witte X
10 Oftenhide Crew Marcin Kozioł Michał Salomon Maciej Mazur X
11 Masters of Standby Michal Zelubowski Kamil Lorenc Robert Wozniak
12 Trango Jacek Antecki Damian Maslakiewicz Pawel Grenda
13 Trainer Kollektiv Birte Kahlbrock Nils Henneken Sven Drangeid
14          
15          
16          
17          
18          
19          
20          


Generální partneři

Partneři

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

info@stenakladno.cz
recepce: +420 730 827 898
kurzy: +420 730 827 912


Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - tvorba videa