cs / en


Registration

The capacity of the event has been filled. However you can register as a substitute and we will let you know as soon as we have a space for you.

To register as an individual, fill the form on our website, to register a team for Sunday, reply to the e-mail thanking you for your registration. Every competitor has 30 days to pay the starting fee to secure their place. 

REGISTRATION of a SUBSTITUTE:

Tričko / T-Shirt

Registered

Jednotlivci / Individuals

 

Jméno / Name

Tým / Team

Stát / Country

Placeno/Paid

1 Vojta Kraydl SAMBAR.cz CZE YES
2 Radek Lužný SAMBAR.cz CZE  
3 Bartosz Baran RATBOC POL  
4 Damian Weglarz RATBOC POL  
5 Andrzej Sienkiewicz Kielce POL  
6 Konrad Bednarczuk RATBOC POL  
7 Stanisław Bylina Kraków POL  
8 Kai Laube   GER  
9 Rafał Klimczak Byle co POL  
10 Damian Mathea Gdańsk POL  
11 Max Dudek Ślunsk POL  
12 Rafał Tuzimek Radomskie Tygrysy POL  
13 Tamás Vladár Recirquel HUN  
14 Sebastian Dudek Ślunsk POL  
15 Radoslaw Suszek Gdynia POL  
16 Radoslaw Michalak LIBRE SOY POL  
17 Jan Keßler Wodoto GER  
18 AJ Roux Wodoto GER  
19 Martin Szabo Hasiči Slovnaft G4S SVK  
20 Lion Witte Wodoto GER  
21 David Goldman Hasiči Slovnaft G4S SVK  
22 Nils Henneken   GER  
23 Andrej Karpinský Hasiči Slovnaft G4S SVK  
24 Kamil Kawa   POL  
25 Michal Seweryn   POL  
26 Robo Csorgo Hasiči Slovnaft G4S SVK  
27 Ľuboš Paulovic Hasiči Slovnaft G4S SVK  
28 Zsolt Sandor Budapest HUN  
29 Dan Brunner Vertic  CHE  
30 Kamil Szymczak Climbing Service Team POL  
31 Szymon Szymczak Climbing Service Team POL  
32 Marcin Lis Climbing Service Team POL  
33 Andrzej Kwiatkowski Climbing Service Team POL  
34 Waldemar Kacprowicz Climbing Service Team POL  
35 Lukasz Butryn RAI POL  
36 Levente Szabo Alpindustry HUN  
37 Oliver Kovacs Alpindustry HUN  
38 Levente Czurko  Alpindustry HUN  
39 Piotr Zajac   POL  
40 Luboš Kolář Hasiči Kutná Hora CZE  
41 Maciej Ociepa Tychy POL  
42 Agnieszka Poskuta Often hidding POL  
43 Petr Ledvina Worksafety.cz CZE  
44 Łukasz Dworakowski Ogrodzieniec POL  
45 Artur Zeman Bielsko-Biała POL  
46 Dawid Darecki TOP SHELF POL  
47 Tomasz Galbarski TOP SHELF POL  
48 Gergő Kovács HEXA training center HUN  
49 Vince Kovács HEXA training center HUN  
50 András Kardos HEXA training center HUN  
51 Grzegorz Sęczkowski Wrocław POL  
52 Nikolai Christmann   GER  
53 Berner Klaus-Dieter   GER  
54 Marcin Kacprzak Radom POL  
55 Michael Seifert   GER  
56 Björn Windfuhr   GER  
57 Patryk Bałwas Zory POL  
58 Marek Proba Greiling GER  
59  Wioletta Smul  Rope Bastards POL  
60  Sebastian Adamczyk  Rope Bastards POL  
61  Pawel Witkowski  Rope Bastards POL  
62  Anna Pielaszkiewicz  Rope Freaks POL  
63  Pawel Malinowski  RAI  POL  
64  Adam Skrzypczak  RAI  POL  
65  Bartosz Kaminski  RAI  POL  
66  Piotr Wroblewski  RAI  POL  
67  Mateusz Kaminski  RAI  POL  
68  Adam Farkas    HUN  
69  Pawel Tomala  Jelenia Gora  POL  
70  Wojciech Izdebski  RATBOC  POL  
71  Conor Handy  Stockholm    
72  Jakub Okrojek    POL  
73  Jiří Hrábě  Horolezecké práce  CZE   
74  Roman Krtek Hóta  Sambar  CZE  
75  Jan Bůček Štilip    CZE  
76  Kristýna Rudková  Sambar  CZE  
77  Pavel Kubálek  Praha  CZE  
78  Philipp Keffel  Wodoto  GER  
79  Rafał Nowak  Ropebrothers Środa Wielkopolska  POL  
80  Alexandru Kantor  SOLO  ROM  
81  Alexandru Clinciu  SOLO  ROM  
82  Mihai Chivu  SOLO  ROM  
83  Dan Colniceanu  Brasov  ROM  
84  Kamil Kacprzak  Radom Tigers  POL  
85  Krzysztof Major  Rojam  POL  
86  Karol Szpakowaki  Rojam  POL  
87  Laurentiu Florescu  SOLO  ROM  
88  Karolina Nowak  Gdansk  POL  
89  Raul Csiki Tako  SOLO  ROM  
90  Kamil Lorenc  Masters of Standby  POL  
91  Bartlomiej Swistowski    POL  
92  Marcin Olewinski  Masters of Standby  POL  
93  Michal Zelubowski  Masters of Standby  POL  
94  Pawel Jarowicz  Wroclaw  POL  
95  Damian Musial   Wroclaw  POL  
96  Adam Gramlich  Ropeshepherds  GER  
97  Mateusz Orzoł  Rope Freaks  POL  
98  Łukasz Łabędź  GOROPES  POL  
99  Adam Choinkowski  GOROPES  POL  
100  Mariusz Wilczynski  GOROPES  POL  
101  Mili Soukupová    CZE  
102  Atahan Çiçek    TUR  
103  Sascha Ostrowski     GER  
104  Piotr Torka-Lis  Manchester  GBR  
105  Jakub Zięba Kraków  POL  
106  Michał Sawczuk     POL  
107  Mateusz Puzoń Lublin  POL  
108  Roman Szmal Wasza Wysokosc  POL  
109  Lukasz Brzezicki Wroclaw  POL  
110  Antonina Poturalska Kraków  POL  

 

 

Týmy / Teams

     

Placeno/ Paid

1 SAMBAR Vojta Kraydl Radek Lužný   YES
2 Climbing Service Team Marcin Lis Waldemar Kacprowicz Kamil Szymczak   
3 Alpindustry (Hungary) Levente Szabo Oliver Kovacs Levente Czurko  
4 RAI        
5 GOROPES Łukasz Łabędź Adam Choinkowski Mariusz Wilczyński  
6 HEXA Training Centre Gergő Kovács Vince Kovács András Kardos  
7          
8          
9          
10          
11          
12          
           
14          
15          
16          
17          
18          
19          
20          
21          
22          
23          
24          
25          
26          
27          
28          
29          
30          


General partners

Partners

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

jana@sambar.cz
telefon: +420 730 827 912


Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - tvorba videa