cs / en


Partneři

Sambar je horolezecká a outdoorová společnost, která je spojována s mnoha různými aktivitami. Kromě toho, že je Sambar hlavním partnerem a mnohaletým organizátorem závodu Sambar STEEL (Singing Rock STEEL), Sambar je také internetový a kamenný obchod na Kladně.  Touto značkkou se ale také pyšní i lanový park Kladno www.lanackladno.cz a Sambar je také hlavním partnerem Lezecké stěny Kladno www.stenakladno.cz. Hlavní činností SAMBARu  je prodej pracovního i sportovního lezeckého vybavení,  školení, revize OOPP a poradenství. Stejně jako podpora sportovních, lezeckých a outdoorových akcí a činností v Kladně a okolí.

 www.sambarsport.cz

 

Bezesporu největší a nejlepší společnost u nás vyrábějící vše, co potřebujete k práci a záchraně ve výšce a také pro své výlety do hor a do skal. Singing Rock je hlavním partnerem závodu a stál při závodu od samotného začátku. Z řad zaměstnanců firmy Singing Rock jsou naši rozhodčí, kteří dohlížejí na správné a bezpečné plnění všech disciplín. 

www.singingrock.cz

Školící centrum pro práce ve výškách. POLYGON již má dvě plně vybavená centra - v Poniklé a na Kladně.  Zajištujě kompletní servis pro práce ve výškách.  

http://www.singingrock.cz/polygon


Generální partneři

Partneři

Lezecká stěna Kladno
Huťská, 272 01 Kladno
272 01 Kladno

jana@sambar.cz
telefon: +420 730 827 912


Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - tvorba videa